logo
PEGAS TOUR
CESTOVNÁ KANCELÁRIA
 
Zákaznícka linka
032/ 7444 473
0908 852 409
 
ČESKÁ REPUBLIKA - Velké Losiny

vyberte hotel

WELLNESS HOTEL DIANA*** |  ELIŠKA**** | 
 
 

 hotel   WELLNESS HOTEL DIANA*** 

 
POLOHA: hotel Diana sa nachádza neďaleko kúpeľného mestečka Velké Losiny, na okraji lesa s nádherným výhľadom na hrebene Jeseníkov. Hotel je súčasťou termálnych kúpeľov Velké Losiny, do ktorých sa hostia dostanú príjemnou prechádzkou lesom a kúpeľným parkom.
VYBAVENIE HOTELA: recepcia so vstupnou halou, doplnkový predaj na recepcii, výťah, reštaurácia, wellness centrum (bazén, whirlpool, sauna), fitness, squash, stolný tenis, Jávsky masážny salón, Wi-Fi, 2 detské kútiky a vonkajšie detské ihrisko, konferenčné priestory, parkovisko. Pes možný (za poplatok).
IZBY: dvojlôžkové izby, sprcha s WC, fén, TV so satelitom, telefón, chladnička, Wi-Fi. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícií štvorlôžkové rodinné apartmány.

TYPY POBYTOV:
Prespite a povečerajte: 7 x ubytovanie, 7 x polpenzia, voľný vstup do wellness centra, župan. Bonusy: 50% zľava na vstup do termálneho parku, 50% zľava na vstup do termálneho bazénu v hoteli Eliška.
Pobyt je možné objednať od 2 nocí.
Termály naplno: 7 x ubytovanie, 7 x polpenzia, kredit 100,- CZK/noc na procedúry, 3-hodinové vstupné do termálneho parku podľa počtu nocí, voľný vstup do wellness centra, župan. Bonusy: vstup zdarma do sáun v termálnom parku Termály Losiny, doprava zdarma hotelovým autobusom do termálneho parku, 50% zľava na ďalšie vstupy do termálneho parku, 50% zľava na vstup do termálneho bazénu v hoteli Eliška.
Pobyt je možné objednať od 3 nocí.
Prespite a relaxujte: 7 x ubytovanie, 7 x polpenzia, kredit 250,- CZK/noc na procedúry, voľný vstup do wellness centra, župan. Bonusy: 50% zľava na vstup do termálneho parku, 50% zľava na vstup do termálneho bazénu v hoteli Eliška.
Pobyt je možné objednať od 2 nocí.
Pobyt pre seniorov: 7 x ubytovanie, 7 x polpenzia, kredit 1 050,- CZK/pobyt na procedúry, voľný vstup do wellness centra, župan. Bonusy: popoludňajšia káva alebo čaj s domácim zákuskom, turistická mapa zdarma, požičovňa palíc na Nordic Walking, 50% zľava na vstup do termálneho parku, 50% zľava na vstup do termálneho bazénu v hoteli Eliška.
Pobyt je možné objednať od 5 nocí.
 
Strava : polpenzia; raňajky – formou bufetu, večere – formou menu.
Okolie : termálny park Termály Losiny, zámok Velké Losiny, Eco Park s kŕmením a prehliadky lesnej zvery, Jeseníky, Hanušovický pivovar, mesto Šumperk, vodná elektráreň Dlouhé Stráně.
 
V prípade záujmu o cenovú ponuku nás prosím kontaktujte e-mailom na office@pegastour.sk alebo telefonicky na čísle 032/7444 473.
 
 
V cene:
• 7 x ubytovanie • 7 x polpenzia • vstup do wellness centra • DPH.  
 
Možné príplatky:
• cestovné poistenie typ A1 +2,50 €/osoba/deň resp. cestovné poistenie typ A1 PANDEMIC +4,- €/osoba/deň • pes+300,- CZK/noc - platba na mieste.  
 
Povinné príplatky:
• pobytová taxa 20,- CZK/osoba/noc - platba na mieste.