logo
PEGAS TOUR
CESTOVNÁ KANCELÁRIA
 
Zákaznícka linka
032/ 7444 473
 
SLOVENSKO - Liptov

vyberte hotel

BEŠEŇOVÁ*** |  GALERIA THERMAL**** |  HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA*** | 
 
 

 hotel   BEŠEŇOVÁ*** 

 
POLOHA: hotel Bešeňová ponúka ubytovanie s komfortne zariadenými izbami a komplexnými službami v areáli obľúbeného vodného parku priamo v termálnom srdci Liptova, v kúpeľnej dedinke Bešeňová. Najbližším mestom je Ružomberok, ktorý je od nej vzdialený 9 km. Hotel je ľahko dostupný zo všetkých hlavných dopravných ťahov (len 500 m od diaľnice D1).
VYBAVENIE AQUAPARKU: 4 vonkajšie bazény s geotermálnou vodou, plavecký termálny bazén, rekreačný bazén s troma plaveckými dráhami a umelým vlnobitím, termálny bazén s aquabarom Cosmopolitan, saunový svet Harmónia, oddychovo-relaxačná zóna Átrium so živou zeleňou a imitáciou liptovskej krajiny, 3 nerezové vnútorné bazény s priezračnou vodou (veľký plavecký, relaxačný bazén a Fontána, vnútorný nerezový tobogan, toboganová veža a 6 toboganov, detský bazén s vodným detským hradom a rôznymi atrakciami, talianska reštaurácia Giovanni, dvojpodlažné Bistro s terasou.
VYBAVENIE HOTELA: recepcia, reštaurácia Culinaria, detský kútik v reštaurácií, Wi-Fi, moderné kongresové centrum s tromi konferenčnými miestnosťami, parkovisko.

IZBY: dvojlôžkové izby Štandard s možnosťou jednej prístelky (vhodnou pre dieťa do 12 rokov) – sprcha s WC, fén, TV so satelitom, telefón, minibar, trezor, Wi-Fi, výhľad na vodný park (za príplatok), balkón (za príplatok); Suite – spálňa s dvomi lôžkami, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby (vhodné pre deti do 12 rokov), sprcha s WC, fén, TV so satelitom, telefón, minibar, trezor, Wi-Fi, niektoré s balkónom; Štúdio classic – dvojlôžková izba s kuchynským kútom, sprcha s WC, fén, TV so satelitom, telefón, trezor, Wi-Fi, orientácia na parkovisko alebo podkrovie so strešným oknom; Štúdio lux – dvojlôžková izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby (vhodný pre deti do 12 rokov), sprcha s WC, fén, TV so satelitom, telefón, trezor, Wi-Fi, orientácia na vodný park, balkón resp. terasa (za príplatok); Apartmán – dvojlôžková spálňa, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby (vhodný pre deti do 12 rokov) a kuchynským kútom, sprcha s WC, TV so satelitom, telefón, trezor, Wi-Fi, balkón resp. terasa. Všetky izby majú k dispozícií župan a osušky do vodného parku. Všetky štúdiá sa nachádzajú v budove bez výťahu.
 
Strava : raňajky resp. polpenzia; raňajky - formou bufetu, večere - formou bufetu.
Okolie : Liptovská Mara, Vlkolínec, Demänovská ľadová jaskyňa, Demänovská jaskyňa Slobody, aquapark Tatralandia, Múzeum liptovskej dediny, Múzeum baníctva a hutníctva, Vrbické pleso, Chopok, Park Mini Slovensko - autentické miniatúry slovenských kultúrnych a technických pamiatok, Zoo Kontakt
Naša mienka : Hotel je výbornou voľbou pre prežitie dovolenky na Slovensku s rezortnými službami a neobmedzenými vstupmi do vodného parku v cene ubytovania.
 
V prípade záujmu o cenovú ponuku nás prosím kontaktujte e-mailom na office@pegastour.sk alebo telefonicky na čísle 032/7444 473.
 
 
V cene:
• ubytovanie priamo v areáli vodného parku • raňajky resp. polpenzia • parkovanie • Wi-Fi • neobmedzené vstupy do vodného parku Bešeňová a prednostný vstup do vodného parku 15 min. pred otvorením • samoobslužný zmrzlinový bufet pre deti počas večerí (platí len pri zakúpení pobytu s polpenziou) • detská kozmetika na izbe 1x za pobyt • výmena "plážových" uterákov priamo na izbe • DPH  
 
Možné príplatky:
• cestovné poistenie +1,30 €/dospelá osoba/deň, +0,70 €/dieťa do 15r./deň  
 
Povinné príplatky:
• miestny poplatok cca 1,50 €/osoba/noc - platba na mieste  
 
Hotel používa dynamické ceny, všetky ceny je potrebné vyžiadať. Pobyt je možný s raňajkami alebo polpenziou. Orientačná cena ubytovania s raňajkami od 49,- €/osoba/noc v dvojlôžkovej izbe Štandard.